2024.08.29. Mérkőzés
A Practical VSC 2-1-re nyert az Újpest FC II. vendégeként a labdarúgó NB III hétközi összecsapásán
Veszprémi győzelem Újpesten

A labdarúgó NB III ötödik fordulójában Practical VSC az Újpest FC II. csapatának otthonába látogatott szerdán késő délután.

A találkozó első gólját a veszprémi Csepregi Barnabás szerezte: a vendégek a játékrész folytatásában taktikus mfutballal őrizték meg előnyüket (félidei részeredmény: 0-1).

A második felvonás elején tovább növelte előnyét a Practical: Molnár Balázs is betalált (51. perc: 0-2). Az Újpest II. nem adta fel, a hatvanhatodikban Babós Levente góljával szépített. A hazaiak ezt követően viszont már nem tudták áttörni a veszprémi védelmet (végeredmény: 1-2).

A Practical VSC újabb győzelmével továbbra is a csoport élmezőnyében maradt.

A bakonyiak vasárnap (16.00) Szombathelyen bizonyíthatnak.