2024.08.25. Mérkőzés
A Practical VSC 2-1-re alulmaradt a Sopron vendégeként a labdarúgó MOL Magyar Kupa szombat esti, második fordulójában, így búcsúzott a sorozattól.
Practical VSC: búcsú a kupasorozattól

A veszprémiek remekül kezdtek, Baldauf révén már az ötödik percben vezetést szereztek, melyet megőriztek egészen a szünetig (félidei részeredmény: 0-1).

A fordulás után viszont gyorsan egalizált a Sopron: Weisz volt eredményes (48. perc: 1-1). Sőt, a fordítás is hamarosan érkezett Bolla jóvoltából (61. perc: 2-1).

A hajrában lelkesen küzdöttek a vendégek, de nem sikerült már betalálniuk (végeredmény: 2-1).

Imrik László csapata így búcsúzott a kupasorozat 2024/2025-ös kiírásától.